Prezentujemy obiekty kolonijne z całej Polski
Dodaj obiekt
KontaktDodaj obiekt
ikona

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/Ełku

ikona Adres: Mrozy Wielkie - oś. Pod Lasem
ikona Miejscowość: 19-301 Mrozy Wielkie, warmińsko-mazurskie
ikona Telelfon: +48 503 064 601
ikona WWW: http://www.mrozy.com.pl/
ikona Ilość miejsc: 170
ikona Zakwaterowanie: Pokoje
ikona Wyposażenie:PiłkarzykiStołówkaBoisko do siatkówkiSala dyskotekowaBoisko do piłki nożnejPing pongŚwietlicaMiejsca na grilla i ogniskoParkingPlac ZabawRoweryBoisko do koszykówkiSprzęt wodnySala gimnastycznaOpieka medyczna
Ośrodek Wypoczynku  Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR znajduje się w małej miejscowości Mrozy Wielkie w bezpośrednim sąsiedztwie Ełku. Położony jest w centralnej części "Zielonych Płuc Polski", atrakcyjnie w starym sosnowym lesie, na brzegu jeziora Selment Mały z bezpośrednim dostępem do wody oraz własną plażą, na ogrodzonym terenie ośrodka o powierzchni 1,6 ha.
 
Obiekt składa się z dwóch 1-piętrowych budynków i dysponuje łącznie ok. 170 miejscami dla dzieci i młodzieży w 3-4 i 5 osobowych pokojach z łazienkami.
 
Dysponujemy dużą stołówką gdzie serwujemy smaczne posiłki, salą świetlicy z lustrami do zajęć tanecznych oraz nową halą namiotową o pow. 150 m. kwa. z lustrami i podłogą z paneli.
 
Na bogate wyposażenie w sprzęt sportowy składają się miedzy innymi: rowery turystyczne, kajaki, stoły do ping-ponga, zestawy tarcz i łuków, piłki, rakiety do badmintona itp.
 
Pomagamy zaplanować atrakcyjne programy edukacyjne i rozrywkowe dla grup korzystających z ośrodka. (W tym wycieczki autokarowe z rejsem statkiem białej floty, gry i konkursy, ognisko z kiełbaskami, wieczorne dyskoteki oraz wiele innych).
 
W pobliżu znajdują się:
 
- zabytkowa kolejka wąskotorowa (300 m od ośrodka)
- 2 sale sportowe w pobliskich szkołach (10 min. drogi pieszo)
- zespół krytych basenów ze zjeżdżalniami należącymi do jednych z najdłuższych w Polsce (ok. 3 km od ośrodka)
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KOLONIE, BIWAKI, WYCIECZKI ORAZ ZIELONE SZKOŁY
 
 
Skorzystaj z poniższego formularza jeżeli chcesz wysłać wiadomość do ośrodka kolonijnego.

Ośrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/EłkuOśrodek Wypoczynku Dzieci i Młodzieży LEŚNY DWÓR w Mrozach k/Ełku
ikona

Inne ośrodki w tej miejscowości