Prezentujemy obiekty kolonijne z całej Polski
Dodaj obiekt
KontaktDodaj obiekt
ikona

Gościniec Nad Zalewem

ikona Adres: ul. Rybacka 185
ikona Miejscowość: 82-110 Kąty Rybackie, pomorskie
ikona Telelfon: +48 606 888 764 ; 606 913 206
ikona WWW: http//zieloneszkoly.com.pl
ikona Ilość miejsc: 60
ikona Zakwaterowanie: Domki, Pokoje
ikona Wyposażenie:StołówkaBoisko do siatkówkiSala dyskotekowaBoisko do piłki nożnejMiejsca na grilla i ogniskoParkingPlac ZabawPrzewodnik po tereniePaintballAkceptacja zwierząt
Gościniec Nad Zalewem znajduje się nad morzem na Mierzei Wiślanej w pięknej miejscowości Kąty Rybackie.
Przyjmujemy Zielone Szkoły, obozy integracyjne, kolonie letnie i inne grupy zorganizowane.
Posiadamy pokoje trzy i czteroosobowe oraz dwupokojowe apartamenty i domki pięcioosobowe. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w łazienki, na życzenie kierowników grup także w telewizory. Dla Naszych gości zapewniamy trzy posiłki dziennie i tzw. kuchnię otwartą - każdy może w ciągu dnia przyjść i odejdzie nakarmiony.
Dla grupy organizujemy jedną kolację przy ognisku na brzegu Zalewu Wiślanego.
Teren bezpieczny, ogrodzony blisko dwa hektary na samym brzegu, gdzie znajdują się boiska do gier sportowych, strzelnica i  plac do paintballu dla młodzieży, ale także i dla dorosłych.
Posiadamy przystań wyposażoną w łódki, rowery wodne, żaglówki, także Optymisty do nauki żeglowania dla młodzieży, który to sprzęt jest do dyspozycji kierowników grup. Przy jego używaniu, jak i przy zawodach strzeleckich i paintballu, uczestniczy nasz instruktor..
Dla każdej grupy organizujemy spotkanie z leśniczym i wycieczkę w lesie związaną z pogadanką oraz inną prelekcję o historii bursztynu połączoną z slajdami. Grupa w ramach poszukiwania bursztynu na plaży Bałtyku otrzymuje od nas ponad kilogram bursztynu. Każda grupa jest przyjmowana przez nas z nieustającym zaangażowaniem w pomoc przy organizacji wyjazdu. Doskonale znamy okolicę i niezliczone wartości turystyczne jakie skrywa.
W programie oczywiście dyskoteka, ale także po uzgodnieniu warsztaty artystyczne: malarskie, literackie, kabaretowe, czynione przez artystów związanych z naszym Impresariatem Artystycznym, naszym wydawnictwem lub naszym Teatrem Lektur Szkolnych w Warszawie. Na życzenie prowadzimy także wykłady związane z uzależnieniami
Pomagamy w organizacji wycieczek do pobliskich: Malborka, Trójmiasta, ujścia Wisły, przekopu na Mierzei Wiślanej, który jest blisko naszego pensjonatu, Krynicy Morskiej z zwiedzaniem latarni morskiej.
Kierowników grup, opiekunów oraz kierowców autokarów przyjmujemy bezpłatnie (1 osoba na 15 osób płatnych.
Prosimy o telefony 606 888 764
Serdecznie zapraszamy.
 
Skorzystaj z poniższego formularza jeżeli chcesz wysłać wiadomość do ośrodka kolonijnego.

Gościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad ZalewemGościniec Nad Zalewem
ikona

Inne ośrodki w tej miejscowości