Prezentujemy obiekty kolonijne z całej Polski
Dodaj obiekt
KontaktDodaj obiekt
ikona

Dom Wczasowy BERNADETA

ikona Adres: ul. Jana Pawła II 362 b
ikona Miejscowość: 34-425 Biały Dunajec, małopolskie
ikona Telelfon: +48 692 618 554 ; (18) 20 73 332
ikona WWW: http://www.bernadeta.eu/
ikona Zakwaterowanie: Pokoje
ikona Wyposażenie:BasenBilardPiłkarzykiStołówkaSala dyskotekowaPing pongŚwietlicaMiejsca na grilla i ogniskoParkingSaunaWifiPlac Zabaw
Dom Wczasowy BERNADETA to komfortowo wyposażony ośrodek wypoczynkowy w Białym Dunajcu. Dysponuje przytulnymi kwaterami przygotowanymi do przyjęcia z grup zorganizowanych. Obiekt szczególnie polecany na wycieczki szkolne, kolonie i obozy sportowe.
Oferujemy tanie noclegi w przytulnych pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym Internetem.
W czasie pobytu ośrodek zapewnia wyżywienie w formie śniadania i obiadokolacji. Domowa i smaczna kuchnia regionalna to atut tego miejsca. Śniadania podawane są w formie szwedzkiego stołu, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Po południu serwowana jest obfita obiadokolacja ze słodkim deserem.
Ośrodek zapewnia wiele atrakcje dla swych gości. W sali barkowej znajduje się stół do tenisa, bilard i piłkarzyki. W ogrodzie znajduje się prywatny letni basen i plac zabaw dla dzieci oraz szałas z grillem, a chłodnymi wieczorami można rozgrzać się w gorącej saunie.
Atrakcyjna lokalizacja Ośrodka w centrum Podhala sprawia, że to doskonły punkt wypadowy by zwiedzić całe Podhale, Tatry, Gorce i Pieniny. 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
Skorzystaj z poniższego formularza jeżeli chcesz wysłać wiadomość do ośrodka kolonijnego.

Dom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETADom Wczasowy BERNADETA
ikona

Inne ośrodki w tej miejscowości